vedoucí úředník/ce odboru informačních technologií

  • Kroměříž

Pracovní místo ( vedoucí úředník/ce odboru informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Městského úřadu Kroměříž
- Vykonávaná agenda - Zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky. Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, například se správou operačních systémů databází, síťového prostředí, případně s dodavateli.
- Platová třída - 11 (dle nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů), doba neurčitá, předpokládaný nástup dle dohody

- Požadavky pro vznik pracovního poměru - vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu, min. 5 let praxe v oboru, znalosti virtualizačních technologií (Vmware, vSphere 5), znalosti síťových technologií a technologií Microsoft server, znalost problematiky IT v oblasti výkonu státní správy a samosprávy výhodou, znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti v rámci ISMS v organizaci (certifikace Architekt případně Manažer kybernetické bezpečnosti výhodou), znalost zákona č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, všeobecný přehled, manažerské dovednosti, dobré komunikační a prezentační schopnosti, výborné řídící a organizační schopnosti, schopnost samostatného rozhodování, zkušenosti s vedením projektů zejména ze Strukturálních fondů EU výhodou, certifikace ITIL výhodou, znalost AJ, pasivně s odborným zaměřením na IT (schopnost porozumět odborné literatuře), řidičský průkaz sk.B

- Předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků - Vybraný zájemce musí před uzavřením pracovního poměru doložit splnění dalších předpok