MMN, a.s.

LÉKAŘ SE SPECIALIZACÍ V OBORU CHIRURGIE, CÉVNÍ CHIRURGIE

Odeslat

Pracovní náplň
prac. poměr na dobu 1 roku, možnost ubytování a stravování, kontakt: po - pá od 8.00 do 14.00 hod.,

nábor. příspěvek při setrvání alespoň 2 let na tomto pracovišti L3 - 300 000 Kč, L2 - 200 000 Kč, L1 - 100 000 Kč,
Volné místo lékař se specializací v oboru chirurgie, cévní chirurgie pro lokalitu Semily.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ SE SPECIALIZACÍ V OBORU CHIRURGIE, CÉVNÍ CHIRURGIE

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MMN, a.s.
Ulice: 3. května 421
Město: Semily
PSČ: 513 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Kladníček
E-mail: MUDr. Kladníček
Telefon: +420 605 400 971

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MMN, a.s.