Elektromontér

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Elektromontér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude náplní Vaší práce?
Výroba el. rozváděčů a zapojování elektro částí jednoúčelových strojů podle schémat
Práce na hale, výjezdy k zákazníkům spíše výjimečně v případě potřeby
Práce na ranní směnu od pondělí do pátku s občasnými přesčasy a prací v sobotu

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Úspěšně ukončil SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
Má platnou vyhlášku č. 50?, §6 nebo vyšší?
Pracoval už na podobné pozici cca 1-2 roky, má praxi s elektroservisem nebo údržbou
Je samostatný, pečlivý a je na něj spolehnutí
Je aktivní řidič a má platný ŘP. sk.B

Co Vás čeká, když uspějete?
Samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, zavedený systém prémií a odměn
Příspěvek na sport/kulturu, proplacení kurzu AJ a stravenky

Kontakt telefonicky, nebo emailem.
Volné místo elektromontér pro lokalitu Jablonec nad Nisou.