Poradce rané péče / sociální pracovník

  • Krnov

Pracovní místo ( Poradce rané péče / sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Hlubčická 9
pro terénní práci v rodinách s dětmi se zdravotním postižením, autismem nebo odlišným vývojem, s pracovním zázemím v Krnově.

Požadujeme:
o Ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru speciální pedagogika nebo sociální práce (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění)
o Čistý trestní rejstřík
o Komunikační a organizační schopnosti
o Odpovědnost, samostatnost, empatii
o Schopnost práce v týmu
o Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič - dojezd k rodinám až 80 km)
o Znalost práce na PC

Výhodou:
o Praxe v oblasti podpory rodiny a sociálních služeb, práce s dětmi nebo dospělými se zdravotním postižením

Nabízíme:
o Práci na plný zkrácený úvazek (30 h/týden), případně dle dohody
o Pružnou pracovní dobu
o Smysluplnou práci
o Zázemí stabilní organizace
o Další vzdělávání v oboru
o Mzdové podmínky při zkráceném úvazku: základní mzda od 14.080 Kč + osobní ohodnocení po zkušební době

V případě zájmu zašlete přihlášku formou životopisu a motivačního dopisu na e-mailovou adresu ranapece@sdk.cz. Do předmětu e-mailu napište Výběrové řízení MATANA.

Z : 11.1.2017
Volné místo poradce rané péče / sociální pracovník pro lokalitu Krnov.