Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Strojvedoucí

Pracovní místo ( Strojvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Řízení a obsluha motorových lokomotiv o hmotnosti nad 35 tun na vlečce ŠKODA AUTO
- Spolupráce při organizaci provozu a údržby lokomotiv se zámečníkem - strojmistrem
Požadujeme vyučení v oboru mechanik motorových lokomotiv, zvláštní zaškolení zakončené odbornou zkouškou, praxi v oboru minimálně 1 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

POSUNOVAČ, VEDOUCÍ POSUNU Místo výkonu práce: Semanínská č.p. 580, 560 02 Česká Třebová 2 Náplň práce: - řízení posunu na podnikové vlečce Požadujeme: - nižší střední odborné vzdělání - zdravotní způsobilost dle Vyhl.č. 101/1995 Sb. - řidičský průkaz - řízení osobních ...
CZ Logistics, s.r.o. Česká Třebová, Inzerováno před 3 dny

Strojvedoucí M trakce celostátní a regionální dráhy Místo výkonu práce - stavby prováděné společností na území ČR a v zahraničí Požadavky: licence strijvedoucího, opis doplnkového osvědčení, zdravotní a psychologické způsobilosti, prace i v zimním období, 25 dní dovolené , 13tý plat, možnost ...
GJW Praha spol. s r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

Strojvedoucí na podnikové vlečce Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Podmínkou - strojní průkaz, možno i na zkrácenou pracovní dobu. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky. Volné místo strojvedoucí na podnikové vlečce pro lokalitu Lutín.
SIGMA DOPRAVA spol. s r.o. Lutín, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit