marketingový pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( marketingový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu: vera.matejkova@logoped.cz
Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyl jste vybrán do užšího kola výběrového řízení.

Požadované dovednosti
Řidičské oprávnění sk. B
Soukromé zdravotnické zařízení příjme do hlavního pracovního poměru marketingového pracovníka.
Náplň práce:
zajištění rozvoje marketingové strategie společnosti, příprava a provádění průzkumu spokojenosti klientů, analýzy, správa webových stránek, příprava propagačního materiálu a další činnosti spojené s marketingem.
Požadujeme:
obchodní dovednosti, kreativní myšlení, bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme:
práci v v dynamicky rozvíjející se společnosti, příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení, příspěvek na stravování.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený, datum nástupu dle dohody
Volné místo marketingový pracovník pro lokalitu Brno.