SPRÁVCE/-KYNĚ IT

  • Meziměstí

Pracovní místo ( SPRÁVCE/-KYNĚ IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí pracovníka/-ici na pozici SPRÁVCE IT - hlavním úkolem bude správa informačního systému Helios Orange, podružných serverů, osobních počítačových stanic, zajišťování uživatelské podpory a rozvíjení a inovování všech svěřených technologií. Nástup možný ihned.

Náplň práce: správa informačního systému HELIOS; konfigurace a údržba osobních stanic (Windows 7/10); administrace poštovního serveru KerioConnect; konfigurace a údržba LAN, WAN a WiFi sítí; administrace vzdáleného připojení; konfigurace a údržba síťových prvků, MikroTik routerů, zabezpečení, VPN komunikace; zajišťování podpory uživatelů osobních stanic; konfigurace a údržba telekomunikačních a mobilních zařízení; konfigurace zálohování firemních dat.

Další požadavky: min. SŠ vzdělání technického charakteru; znalost sítí (TCP/IP, DNS, DHCP); znalost technologií virtualizace na platformě Hyper-V; znalost Active Directory Domain Services; základní znalost anglického jazyka (technické výrazy k IT); všeobecný přehled o IT a ochota rozšiřování znalostí; analytické schopnosti a logické myšlení; výpis z rejstříku trestů.

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost informačních systémů Helios Orange, MoneyS3; praxe na pozici IT technika; znalost administrace prostředí Windows Server 2003/2008/2012/2016; znalost linuxového prostředí a administrace serverů Linux; znalost databázového prostředí MS SQL a jazyka T-SQL; znalost technologií PHP, JavaScript, jQuery, MySQL, XHTML, CSS.