OPERÁTOR VSTŘIKOVACÍHO LISU NA PLASTY

  • Písek

Pracovní místo ( OPERÁTOR VSTŘIKOVACÍHO LISU NA PLASTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil společnosti:
Firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem profesionálního nýtovacího nářadí, jednoúčelových automatizovaných strojů a výrobních linek a také prodejem spojovacího materiálu.

Náplň práce:
- obsluha lisu

Požadavky:
- výhodou vyučení v oboru nebo vzdělání technického směru nebo min. roční praxe v oboru
- základní znalost čtení technických výkresů
- spolehlivost, zodpovědnost, zájem o práci v oboru
- praxe výhodou, absolventy zaučíme
- vzhledem k charakteru práce je pracovní pozice vhodnější pro muže

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- ke mzdě osobní ohodnocení v závislosti na předvedených schopnostech a praxi
- pracovní poměr na HPP
- příspěvek na stravování, dovolenou navíc
- jednosměnný provoz
- uvedená mzda je nástupní, po zapracování a předvedených výkonech se může platové ohodnocení navýšit

Pracovní doba: 2 směny (pondělí - čtvrtek 6:00-14:45 a 14:30-22:45 , pátek 6:00-11:45 a 11:30-18:30)
Volné místo operátor vstřikovacího lisu na plasty pro lokalitu Písek.