OBSLUHA CNC HORIZONTKY - WHQ 105 CNC - HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKA

  • Opava

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC HORIZONTKY - WHQ 105 CNC - HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOU technického zaměření (obráběč kovů, seřizovač CNC strojů), praktická zkušenost s obráběním kovu (frézování, vrtání) podmínkou, znalost řidícího systému Heidenhain i530, výborná znalost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, znalost jednoduchého programování vrtání, závitování, frézování jednoduchých tvarů, samostatnost, spolehlivost.
Mzda 100 - 150 Kč/hod., 5 týdnů dovolené, závodní stravování, očkování proti chřipce, penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání, sportovní a společenské akce společnosti, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.
Volné místo obsluha cnc horizontky - whq 105 cnc - horizontální vyvrtávačka pro lokalitu Opava.