Daniel Vychodil

lešenáři, montéři

Odeslat

Pracovní náplň
Po 1 měsíci je možno, v případě dohody, přejít na hlavní pracovní poměr.
Praxe výhodou. Práce ve výškách. Fyzická zdatnost. Průkazy a školení zaměstnavatel zajistí.
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo lešenáři, montéři pro lokalitu Karviná.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lešenáři, montéři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Daniel Vychodil
Město: Karviná

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniel Vychodil
E-mail: Rs.dan@seznam.cz
Telefon: +420 604 532 603

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Daniel Vychodil