lešenáři, montéři

Pracovní místo ( lešenáři, montéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Po 1 měsíci je možno, v případě dohody, přejít na hlavní pracovní poměr.
Praxe výhodou. Práce ve výškách. Fyzická zdatnost. Průkazy a školení zaměstnavatel zajistí.
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo lešenáři, montéři pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Pracovník ve výrobě - lakování letadel z.:12.12.2018 volné místo vhodné pro cizince, občany EU, zaměstnanecké karty Lakýrník / Přípravář (stavba lešení, maskování, odstranění starého nátěru, lakování..) Bez zkušeností - zaškolíme Čeština nebo Ruština - mírně pokročilý NEBO angličtina - ...
International Aerospace Coatings Czech Republic a.s. Mošnov, Inzerováno před 4 dny

MALÍŘ - NATĚRAČ (ZamK) B15 (ZamK) z: 15.6.2018 Jedná se o nátěr ocelových konstrukcí, sanace, obsluhy strojů a provádění prací ve výškách. Větší část prací je prováděna z lešení. Nabízíme: individuální finanční ohodnocení, nové pracovníky zaškolíme. Požadujeme: ...
HUČÍK - průmyslové nátěry s. r. o. Třinec, Inzerováno před 4 dny

Zedník/ce 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZamK Pracoviště: Ostrava Předem volat ve dnech Po a St 10-12 hod. na č. 725 275 902. a domluvit si schůzku. Adresa pro osobní kontakt: Hlávková 428/3, Ostrava - Přívoz, Po-St 10-12 hod. Případně ...
BDSTAV MORAVA s.r.o. Ostrava, Inzerováno déle jak týden