Rozpočtáři HSV a PSV

  • Petřvald

Pracovní místo ( Rozpočtáři HSV a PSV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Kalkulace stavebních cenových nabídek, technická podpora, částečné návrhy technických řešení, komunikace s ostatními odděleními, projektanty a zákazníky, související administrativní činnosti
Požadujeme:
SŠ, VŠ technického zaměření, stavební
Pokročilou uživatelskou znalost MS OFFICE
Zkušenost s rozpočtovým programem Calida-Eurocalc - výhodou
Zkušenosti s rozpočtováním hlavní stavební výroby - náš požadavek
Schopnost rozpočtovat také PSV (řemesla - ZTI, Vytápění, Elektro) - velkou výhodou
Nadstandardní pracovní nasazení a odolnost proti stresu, chtít se učit stále něco nového
Technické vnímání a analytické myšlení
Vysokou míru samostatnosti, flexibility a odpovědnosti
Aktivní řidič skupiny B- není podmínkou

Nabízíme:
- Zajímavé a náročné zaměstnání v prosperující firmě
- Možnost osobního a profesního růstu
- Motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech
- Benefity na podporu konkrétní pracovní pozice
Volné místo rozpočtáři hsv a psv pro lokalitu Petřvald.