Prodavač/ka specialista

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Prodavač/ka specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA
místo výkonu práce Z. Fibicha 56 nebo B. Němcové 411 Val. Meziříčí
POŽADUJEME: Aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, Flexibilitu a samostatnost, Spolehlivost a zodpovědnost, Pracovitost, Trestní bezúhonnost, Základní znalost práce na PC výhodou
Pracovní doba: dle potřeb prodejny a pracovního úvazku, individuální domluva je možná, minimálně 2 pracovní víkendy
NÁPLŇ PRÁCE: Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku, Znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, Práce ve směnném provozu, Odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny, Dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce, Dodržování podmínek skladování a hygienických norem, Odpovědnost za manipulaci se zbožím, Zkušenosti s prodejem výhodou
NABÍZÍME: Při práci na pracovní smlouvu (možnost zkráceného pracovního úvazku) nabízíme: Příspěvek na stravování - stravenky, Příspěvek na dopravu do zaměstnání hromadnou dopravou, Příplatek na praní a čištění pracovního oblečení a ochranných prostředků, Stříbrná karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, Zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4 x ročně, Zvýhodněné služby mobilního operátora O2 pro zaměstnance + pro 4 rodinné příslušníky, Slevy na cestování s ČEDOKEM, Firemní časopis
Při dlouhodobé spolupráci nabízíme: Rekondiční volno - volno nad rámec řádné dovolené, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměny při pracovním výročí. Možno i na DPČ.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky 606 677 805 Po-Ne od 8 - 16 hod., osobně na pracovišti B. Němcové 411, Val. Meziříčí nebo