NÁVRHÁŘ /-KA (GRAFIK/ ČKA) PROPAGAČNÍ

  • Kravaře

Pracovní místo ( NÁVRHÁŘ /-KA (GRAFIK/ ČKA) PROPAGAČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: tvorba grafických bannerů pro e-shop a produktové weby společnosti, návrhy, zpracování a úpravy grafických prvků e-shopu a produktových webů společnosti, tvorba bannerů pro on-line propagaci (newslettery, PPC kampaně, sociální, sítě apod.), zpracování podkladů pro tištěnou inzerci, grafické návrhy reklamních předmětů, další grafické práce dle potřeb marketingového oddělení, spolupráce s ostatními členy marketingového oddělení
Požadujeme:
- znalost grafických programů Adobe Suit (Photoshop, Illustrator, Indesign)
- schopnost tvorby a předtiskové přípravy propagačních a dalších prezentačních materiálů; včetně webů
- plánování a organizování práce, koordinační schopnosti
- flexibilita, výkonnost, samostatnost
- aktivní a kreativní přístup
- řešení problémů, zvládání zátěže
- min. SŠ vzdělání
- aktivní znalost angličtiny zejména písmem
- zájem o cyklistiku výhodou
Popis pracovní pozice: místo výkonu - Schindler spol. s r.o., Kravaře, úvazek - poloviční
Nabízíme: Práci na zajímavých projektech v mladém týmu. Možnost rozvoje. Stravenky, zaměstnanecké slevy, různé sportovní aktivity. Dlouhodobou spolupráci
- Příjemnou pracovní atmosféru
Životopisy a ukázky svych prací zasílat na email: konig@schindler.cz.
Volné místo návrhář /-ka (grafik/ čka) propagační pro lokalitu Kravaře.