VYCHOVATEL/-KA NA ODDĚLENÍ VÝKONU TRESTU U ODSOUZENÝCH MUŽŮ

  • Valdice

Pracovní místo ( VYCHOVATEL/-KA NA ODDĚLENÍ VÝKONU TRESTU U ODSOUZENÝCH MUŽŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci mohou zaslat žádost o přijetí do pracovního poměru, strukturovaný (profesní) životopis a souhlas se soustřeďováním osobních údajů na e-mail: mjung@vez.val.justice.cz
Vychovatel/-ka na oddělení výkonu trestu u odsouzených můžů; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání s pedagogickým zaměřením nebo vyšší odborné vzdělání + specializační pedagogické studium v akreditované formě nebo doplňkové pedagogické studium absolvované nebo zahájené před účinností zákona č. 563/2004 Sb.; bezúhonnost, osobnostní a zdravotní způsobilost. Platové podmínky: 10. PT dle Nařízení vlády č. 564/2006 S., v platné znění, v závislosti na dosažené praxi; nerovnoměrně rozvržená pracovní doba (ranní 6:00-14:30 hod., denní 8:00-16:30 hod., odpolední 11:00-19:30 hod., nepravidelné zajištění sobotních návštěv 7:00-15:00 hod. a nepravidelné víkendové služby 7:00-19:00 hod.).
Volné místo vychovatel/-ka na oddělení výkonu trestu u odsouzených mužů pro lokalitu Valdice.