KONZULTANT/-KA CENTRA SLUŽEB ZÁKAZNÍKŮM

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KONZULTANT/-KA CENTRA SLUŽEB ZÁKAZNÍKŮM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou nebo zkrácený úvazek, nástup od 1. 2. 2017
- Náplň práce: vyřizování příchozí komunikace s klienty pojišťovny po telefonu a emailem; řešení klientských dotazů a nabídka doplňkových produktů stávajícím zákazníkům; práce s interním systémem a administrativní činnost; zvyšování kvalifikace v oblasti pojistných produktů, komunikačních a prodejních dovedností; zvyšování kvalifikace v oblasti pojistných produktů a komunikačních dovedností
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání; příjemou komunikativní osobnost; pozitivní myšlení a otevřenost, empatie, orientace na zákazníka; osobní zodpovědnost, ochotu se dále vzdělávat; praxe z prostředí zákaznických center nebo finančních služeb výhodou; uživatelská znalost MS Office, Internet
- Nabízíme: zázemí silné finanční společnosti; jistotu zaměstnání a možnost růstu; super tým lidí, které jejich práce baví, moderní pracovní prostředí; garanci fixního výdělku a bonusů, možnost si částečně ovlivnit výši mzdy; firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 4x Sick day, slevy na produkty, zvýhodněné volání, občerstvení na pracovišti; místo výkonu práce 5 min. chůze od nádraží
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: petra.forstova@allianz.cz
Volné místo konzultant/-ka centra služeb zákazníkům pro lokalitu Hradec Králové.