VEDOUCÍ SKLADU

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?
Myslíte si o sobě, že dokážete motivovat k lepším výsledkům a efektivnější práci tým skladníků?
Rozumíte si s počítačem a máte zkušenosti s řízením VZV?
Pak právě Vás hledáme!
Vedoucí skladu je zodpovědný za skladovací prostory, správně připravené a zabalené výrobky k expedici zákazníkům a tým skladníků.

Upřesňující
Vedoucí skladu

Požadujeme:
ukončené základní vzdělání
chuť učit se novým věcem
týmového hráče
zkušenost s vedením skladu a skladníků
prokazatelná zkušenost s řízením VZV podmínkou
trestní bezúhonnost
Nabízíme:
práci na HPP
práci v příjemném kolektivu stále se rozvíjející se společnosti
jednosměnný provoz
možný nástup ihned nebo dle dohody
platové zvýšení se odvíjíod produktivity práce skladníků
V případě, že Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na uvedenou emailovou adresu, zasláním životopisu a motivačního dopisu .
Zájemci, kteří budou splňovat daná kritéria, budou kontaktován