Konstruktér ve strojírenství

  • Sokolov

Pracovní místo ( Konstruktér ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: pu@cig.cz

Kontaktní osoba: Čejková D. 352 467 625

Požadujeme:
- minimální SŠ vzdělání, praxe 2 roky , delší praxe v oboru výhodou, minimálně 2 roky praxe
s 3D návrhy v programech CATIA či INVENTOR, zkušenosti s projekcí ocelových palet
a různé typy dílů, praktické zkušenosti s výrobou naprojektovaných palet práce

Popis práce:
- odpovědnost za návrh palety, která bude sloužit pro různé typy ocelových či plastových dílů. - dohlížení na průběh výroby palety.
- díly do palety budou umístěny dle požadavků zadání a konstruktér navrhne způsob
jejich uchycení.

Zaměstnanecké výhody:
- perspektivní zaměstnání, dobré platové podmínky, nástup možný ihned

Parcovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Chebská 2096 , 356 01 Sokolov
Volné místo konstruktér ve strojírenství pro lokalitu Sokolov.