Vězeňská služba České republiky LÉKAŘ/KA

LÉKAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
LÉKAŘ/KA
Požadavky:
- specializace v oboru všeobecného lékařství
- trestní bezúhonnost
HLÁSIT SE: Ilona Suchá tel.: 476 143 221, email: isucha@vez.bel.justice.cz, osobně na adrese Věznice Bělušice, Bělušice 66
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Bělušice.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: 66
Město: Bělušice
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Suchá
E-mail: Ilona Suchá
Telefon: +420 476 143 221

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky