Vězeňská služba České republiky PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Odeslat

Pracovní náplň
- nutné středoškolské vzdělání s maturitou + pedagogické celoživotní vzdělánání (PCV) nebo doplňkové pedagogické studium (DPS)
- výpis z RT
- dobrá zdravotní a psychická způsobilost
HLÁSIT SE: Ilona Suchá tel.: 476 143 221, email: isucha@vez.bel.justice.cz, osobně na adrese Věznice Bělušice, Bělušice 66
Volné místo pedagog volného času pro lokalitu Bělušice.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: 66
Město: Bělušice
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Suchá
E-mail: Ilona Suchá
Telefon: +420 476 143 221

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky