Vedoucí plánovačů výroby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Vedoucí plánovačů výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle Velemyšleves
Co vás čeká:
•Vedení menšího týmu plánovačů výroby.
•Plánování/kontrola výrobního procesu na základě EDI odvolávek.
•Plánování/kontrola výrobních kapacit.
•Komunikace se zákazníky a řešení případných reklamací.
•Zabezpečení včasných dodávek materiálu pro potřeby výroby.
•Sledování plnění výrobních termínů.
•Navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů.
•Analýza výrobních prostojů.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Praxi na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti.
•Zkušenost s vedením týmu.
•Zkušenost s plánováním výroby.
•Znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě.
•Znalost práce na PC – Excel, SAP podmínkou.
•Analytické myšlení.
•organizační schopnosti.
Co vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
•Flexibilní pracovní dobu
•Dotované stravné
•Další firemní benefity po zkušební době
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
•Firemní akce
V případě, že Vás daná pozice zaujala, tak prosím pošlete Váš životopis na kariera@cz.gestamp.com
Volné místo vedoucí plánovačů výroby pro lokalitu Velemyšleves.