Obchodní zástupce

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Střední odborné (s maturitou)lesnický nebo dřevařský obor,zemědělský
Náplň práce: nákup a prodej palivového dřeva(kulatiny),administrativní práce spjatá s chodem kanceláře,zpracování faktur a objednávek,vyřizování telefonátů a e-mailů,marketing.

Benefity:notebook,firemní telefon,služební ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Poradce/-kyně v telekomunikačních službách Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Zájemci volejte na telefonní číslo 603 919 009 nebo pošlete email: prace@ctscz.cz Do předmětu emailu uveďte: Poradce/-kyně v telekomunikačních službách Přijmeme poradce/-kyně v telekomunikačních službách do call ...
CTSCZ spol. s r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Zástupce vedoucí prodejny Úvazek 37, 5 hod/týdně, PP na neurčito, nástup dle dohody - ÚS nebo SO vzdělání, znalost na PC, zaměstnavatel si může vyžádat výpis z Rejstříku trestů, samostatnost, směnný provoz, praxe a zkušenosti vítány - smíšená mzda 13 800 - 15 000 Kč dle ...
Západočeské konzumní družstvo Sušice Poběžovice, Inzerováno včera

Zástupce vedoucí prodejny Nástup možný IHNED! Mzda 19.500,-Kč dle plnění. Praxe a zkušenosti vítány. Info pí Petrásková 727 889 873. Volné místo zástupce vedoucí prodejny pro lokalitu Horšovský Týn.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Horšovský Týn, Inzerováno včera