2D system s.r.o.

Grafik/grafička

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu : emailem zaslat životopis.
Nástup možný ihned.
Volné místo grafik/grafička pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Grafik/grafička

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: 2D system s.r.o.
Ulice: Svatopluka Čecha 705
Město: Brno
PSČ: 612 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Dana Stračárová
E-mail: MUDr. Dana Stračárová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 2D system s.r.o.