Grafik/grafička

Pracovní místo ( Grafik/grafička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob kontaktu : emailem zaslat životopis.
Nástup možný ihned.
Volné místo grafik/grafička pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

NÁKUPČÍ S AJ Je pozice schopného nákupčího Vaše parketa? Umíte vyhledat toho správného dodavatele na míru, ať už se jedná o objednání služeb nebo třeba jen kancelářských potřeb? Dokážete vyjednat výhodnější podmínky pro společnost? Máte tedy šanci uplatnit Váše ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

SALES MANAGER, nástup IHNED Máte zkušenosti na poli obchodování s technickým produktem? Jste aktivním obchodníkem, s dobrou jazykovou vybaveností a technickým backgroundem?

Skladník/Logistik - DVOUSMĚNA! Chtěli by jste pracovat ve skladu? Jste fyzicky zdatný/á a ovládáte práci s PC? Pokud ano máme nabídku zrovna pro Vás! Hledáme kandidáty na pozici SKLADNÍK/Logistik do strojírenské společnosti sídlící v Brně-Slatině.
Grafton Recruitment s.r.o. Brno - Slatina, Plný úvazek, Inzerováno včera