Učitel/učitelka technických předmětů - elektro

  • Brno

Pracovní místo ( Učitel/učitelka technických předmětů - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Učitel / učitelka technických předmětů - elektro

Charakteristika pracovního místa:
˘ vykonávání vzdělávacích a výchovných činností v teoretickém vyučování v oborech středního vzdělání s maturitní zkouškou a v oborech středního vzdělání s výučním listem,
˘ sestavování tematických plánů, rozpracovávání učiva podle učební osnovy,
˘ zapojování se do činností v metodických orgánech školy,
˘ uplatňování strategie prevence sociálně patologických jevů u žáků, včetně opatření k posílení kázně žáků,
˘ spolupracování s učiteli odborného výcviku, u ubytovaných žáků se skupinovým vychovatelem.

Požadujeme:
˘ VŠ vzdělání v oboru učitelství pro střední školy nebo VŠ vzdělání technického směru elektro,
˘ splnění podmínek zák. č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících,
˘ bezúhonnost
˘ praxe na obdobné pozici, případně zkušenosti práce s mládeží výhodou,
˘ dobré komunikační a prezentační schopnosti,
˘ schopnost týmové práce,
˘ ochota sebevzdělávání,
˘ odpovědnost, samostatnost, kreativitu, časovou flexibilitu.
Nabízíme:
˘ možnost profesního růstu a osobního rozvoje,
˘ práci v příjemném a vstřícném kolektivu,
˘ zaměstnanecké a sociální výhody dle pravidel FKSP,
˘ dovolenou 40 dnů / kalendářní rok.

Platové zařazení:
dle zák. č. 262/2006 Sb. a NV 564/2006 Sb., v platném znění:
platová třída: 12
platový stupeň: dle dosažené praxe - 22 620 - 29 500,- Kč.

Pracovní úvazek: 40 hod./ týden
Nástup: ihned, případně dle dohody.
Místo výkonu práce: Čichnova 23, 624 00 Brno

Bližší informace podá:
Bc. Milan Kučera, tel.: 542 123 148, email: milan.kucera@cichnovabrno.cz
Volné místo učitel/u