POKROČILÝ PROGRAMÁTOR (výpočetní a analytický/analyzační software pro laserovou

Pracovní místo ( POKROČILÝ PROGRAMÁTOR (výpočetní a analytický/analyzační software pro laserovou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Kolejní 3094/9, Vědecko-technický park profesora Lista, Brno
POŽADAVKY
. Znalost jazyka C++, návrh OOP
. Základní zkušenosti s programováním konkurentních aplikací
. Výhodou jsou znalosti z oblasti zpracování dat
NÁPLŇ PRÁCE
. Programování softwaru pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace