Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

C++/Qt PROGRAMÁTOR (výpočetní software - grafický výstup)

Pracovní místo ( C++/Qt PROGRAMÁTOR (výpočetní software - grafický výstup) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Kolejní 3094/9, Vědecko-technický park profesora Lista, Brno
POŽADAVKY
. C++/Qt
. Kreativní přístup výhodou
NÁPLŇ PRÁCE
. Programování vykreslovacího grafického jádra pro vědecké aplikace.
. Implementace matematických a statistických metod.
NABÍZÍME
. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

Programátor CNC strojů Vzdělání technického nebo strojírenského zaměření. Znalost práce s programem SOLIDCAM výhodou. Dodatková dovolená, dotované stravování a další benefity. Volné místo programátor cnc strojů pro lokalitu Polička.
KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. Polička, Inzerováno před 2 dny

PROGRAMÁTOR / TECHNOLOG Vzdělání ve strojírenském oboru. ŘP, vlastní auto, MS Office. Praxe v oboru na stejné pozici 2 roky, AJ výhodou. Náplň práce: úprava a příprava dat pro výrobu, stanovení technologie obrábění. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, závodní ...
TIRAD, s.r.o. Želetava, Inzerováno před 3 dny

PROGRAMÁTOR/KA A KÓDÉR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ Nástup ihned nebo dle dohody. Životopis zasílejte na email jobs@cathedral.cz. Požadavky: znalost HTML, CSS3, Javascript. Pracovní náplň: tvorba a úpravy front-endu webových aplikací. Výhodou: znalost Bootstrapu výhodou, komunikativní znalost ...
CATHEDRAL Software, s.r.o. Prostějov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit