Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

technik lisování

Pracovní místo ( technik lisování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Hledáme samostatného, výkonného a šikovného kolegu, který se umí najít příčinu technických potíží a vlastní elektro vyhlášku 50 min. par. 5.
Výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy případně robotikou. Pozice vhodná i pro šikovné absolventy, kteří se ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

Experienced Project Manager in Marketing The aim of the role is to coordinate. Make sure there is a good communication flow, productively used resources, people are informed and deadlines are realistic and fulfiled. Your role will be to:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

Business Support with FRENCH | Pharmaceutical company Take advantage of this unique opportunity to work in an international company, which is committed to improving and saving lives. We are seeking candidates who are experienced in excellent customer service and fluent in both English and French. Apply ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ VÝROBY - Beroun Mezinárodní společnost v oblasti chladírenské techniky hledá posilu do týmu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY
Grafton Recruitment s.r.o. Beroun, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit