Lučební závody a.s. Kolín

Strojník energetických zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vyučení, nejlépe strojní zámečník
Náplň práce: obsluha plynové kotelny (zkoušky pro obsluhu kotlů - vítány)
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, 5 týdnů dovolené
Pracovní doba: Po - Ne: 6-18, 18-6

První kontakt:
telefonicky: 321 741 206
e-mailem: sircova@lucebni.cz
osobně: Út v 10h
Volné místo strojník energetických zařízení pro lokalitu Kolín.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 01. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojník energetických zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Lučební závody a.s. Kolín
Ulice: Pražská 54
Město: Kolín
PSČ: 280 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oldřiška Šircová
E-mail: Oldřiška Šircová
Telefon: +420 321 741 206

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lučební závody a.s. Kolín