ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SŠ v oboru všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka, vhodné i pro absolventy.
Mzda 14 800 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Gapková Zuzana MDDr., e-mail: zu.bartosovaatseznam.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr - zubní instrumentář -ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Šička Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Vyučení v oboru nebo praxe v oboru, případně se zájmem o tento obor. Opravy oděvů, ruční šití, atd. Úvazek zkrácený 20-30 hod/týden dle ...
Centrum sociálních služeb Pomněnka, z.ú. Šumperk, Inzerováno včera

Vedoucí služby odborné ošetřovatelské péče Místo výkonu práce: Petruškova 6/2936, Ostrava - Zábřeh Kontakt: emailem: volnamistadomov@atlas.cz telefonicky: úterky a čtvrtky od 10,00 do 14,00 hodin, osobně NE. Popis pracovní činnosti: -Řídí pracovníky v sociálních službách, organizuje a ...
Domov Korýtko, příspěvková organizace Ostrava, Inzerováno včera

Slévárenský dělník Upraveny podmínky VM Doba určitá s možností prodloužení. Požadavky: - praxe v práci ve slévárně výhodou, - manuální zručnost - dobrý zdravotní stav Vhodnější pro muže - zvedání těžkých odlitků z kovu. Kontajkt: telefonicky, e-mailem. Volné místo ...
Slovácké strojírny, akciová společnost Postřelmov, Inzerováno včera