ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SŠ v oboru všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka, vhodné i pro absolventy.
Mzda 14 800 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Gapková Zuzana MDDr., e-mail: zu.bartosovaatseznam.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr - zubní instrumentář -ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Slévárenští dělníci SLÉVÁRENŠTÍ DĚLNÍCI ( TAVIČI, FORMÍŘI, BRUSIČI ) Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Požadujeme: dobrý fyzický a zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, ochota pracovat, možnost zaučení. Nabízíme: ...
PROMET FOUNDRY a.s. Vsetín, Inzerováno včera

Pracovník/ce v sociálních službách Doplněn osobní kontakt; Upraveny podmínky VM; Náplň práce: pečovatelská činnost - poskytování úkonů seniorům, pomoc při hygieně, vedení záznamů o průběhu služby Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav. Výhodou je ...
PONTIS Šumperk o.p.s. Šumperk, Inzerováno včera

Pracovníci ostrahy, strážní Pracoviště: Studentů 49, Litovel. Nástup ihned. Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního střediska, znalost EPS, EZS, CCTV a kamerového systému výhodou, PC, kódování. Kontrola osob vstupujících do ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Litovel, Inzerováno včera