ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SŠ v oboru všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka, vhodné i pro absolventy.
Mzda 14 800 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Gapková Zuzana MDDr., e-mail: zu.bartosovaatseznam.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr - zubní instrumentář -ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Obsluha čerpací stanice Z:10.5.2018.A:21.5.2018. Místo výkonu práce Studénka. Vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru prodavač, obchodník - výhodou. Praxe vítána. Znalost práce na PC (pokladního systému). Spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup. ...
IPARI PARK s.r.o. Studénka, Inzerováno před 2 dny

Technik/čka-elektrikář/ka-programátor/ka PLC Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 9-14 hod. Požadujeme: -ŘP sk. B -Programování v DetStudio a AWDet -Vyhláška 50 -Zkušenosti s PLC -Základní znalost mechaniky a hydrodynamiky -Zručnost a samostatnost Náplň práce: ...
CSO OSTRAVA s. r. o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Obchodník/ce se zdravotnickou technikou Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 9-14 hod. Požadujeme: -ŘP sk. B -Perfektní znalost českého jazyka -Prokazatelné zkušenosti s prodejem zdravotnické techniky nebo zdrav. materiálu -Doporučení od předchozího ...