ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SŠ v oboru všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka, vhodné i pro absolventy.
Mzda 14 800 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Gapková Zuzana MDDr., e-mail: zu.bartosovaatseznam.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr - zubní instrumentář -ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Sociální pracovník/ce - Chráněné bydlení Místo výkonu práce: Zikova 14, Olomouc. Nástup ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky na výkon funkce: - VOŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na sociální práci § 110 odst. 4. písm. a-d) zákona o Sociálních službách, - orientaci v zákoně o ...
Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Bezpečnostní technik / strážný BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK / STRÁŽNÝ Jedná se o pracovní pozici vyhrazenou pro OZZ (osoby zdravotně znevýhodněné). Požadujeme: komunikativnost, flexibilitu, trestní bezúhonnost, výhodu je profesní kvalifikace 68-088-E (možnost získat přes G4S) Náplň ...
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno před 3 dny

Pomocní dělníci ve výrobě POUZE OZP POUZE OZP JEDNÁ SE O VYHRANĚNÉ PRACOVNÍ MÍSTO PRO OZP Na vyhraněné pracovní místo hledáme osoby se zdravotním omezením na práci pomocného dělníka ve výrobě. Jedná se o fyzicky namáhavější práci, proto je práce vhodnější pro muže. Požadujeme ...
SAPLER a.s. Karviná, Inzerováno před 3 dny