ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SŠ v oboru všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka, vhodné i pro absolventy.
Mzda 14 800 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Gapková Zuzana MDDr., e-mail: zu.bartosovaatseznam.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr - zubní instrumentář -ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Sociální pracovník/ce pro sociální rehabilitaci ATTA SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK PRO SOCIÁLNÍ REHABILITACI ATTA Předpokládaný termín nástupu: leden 2018 nebo dle domluvy Místo výkonu práce: ORP Valašské Meziříčí a ORP Rožnov pod Radhoštěm Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek: plný úvazek 40 hod./týden ...
Charita Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Ošetřovatel hospodářských zířat AKTUALIZACE 11.12.2017!!! První kontakt telefonický!!! Požadavky zaměstnavatele: - nutný dobrý zdravotní stav - ŘP skup. T - podmínkou !!!,C vítáno Pracovní náplň: ošetřování skotu, stlaní, zásobování střediska živočišné výroby,manipulace s ...
Zemědělské družstvo Jeseník Jeseník, Inzerováno včera

Ošetřovatel hospodářských zířat AKTUALIZACE 11.12.2017!!! První kontakt telefonický!!! Požadavky zaměstnavatele: - nutný dobrý zdravotní stav - ŘP skup. T - podmínkou, C vítáno Pracovní náplň: ošetřování skotu, stlaní, zásobování střediska živočišné výroby,manipulace s ...
Zemědělské družstvo Jeseník Bělá pod Pradědem, Inzerováno včera