ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SŠ v oboru všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka, vhodné i pro absolventy.
Mzda 14 800 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Gapková Zuzana MDDr., e-mail: zu.bartosovaatseznam.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr - zubní instrumentář -ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Dělník na provádění dopravního značení Nástup ihned. Nejdříve na dohodu o provedení práce cca na 1 měsíc, při vzájemné spokojenosti následně uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou. Nástup nejlépe ihned, případně dohodou. Práce v rámci celé ČR. Jedná se o turnusovou práci, turnusy ...
Radek Gottwald Zábřeh, Inzerováno před 2 dny

Telefonní bankéř/ka -Ostrava - plný i zkrácený úvazek Místo výkonu práce: Hornopolní 3322/34, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz PP na 1rok, vhodné i pro OZP. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email lpiskova@csas.cz Máte chuť: * komunikovat s lidmi, odpovídat na dotazy a poskytovat ...
Česká spořitelna, a.s. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Řidiči C + E ŘIDIČI C + E Požadujeme: ŘP sk. C+E, digitální karta, dobrý zdravotní stav, solidní jednání První kontakt: telefonicky 603114691, e-mail: woodtrucking@seznam.cz ov. 13.10.2017 Volné místo řidiči c + e pro lokalitu Hovězí.
WOODTRUCKING s.r.o. Hovězí, Inzerováno před 2 dny