Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Bílovecká 10, Ostrava - Svinov

V případě zájmu se dostavte osobně nebo pište na e-mail. Volat můžete od 8.00 do 12.00 hod.

Pracovní doba:
Po 13.30 - 16.45
Út 6.30 - 8.30, 13.30 - 16.45
St 13.30 - 16.45
Čt 13.30 - 16.45
Pá 6.30 - 8.30, 13.30 - 16.30

Nabízíme:
Stravování ve školní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Číšník/servírka - obsluha ve Sportbaru Místo výkonu práce: tř. Míru 260/32, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. min. vyučen, příjemné, komunikativní a zodpovědné chování. Obsluha baru a výherních automatů. Nepřetržitý provoz, směny 8:00 - 20:00 hod., 20:00 - 8:00 hod. První ...
PREMIÉR MARKETING GROUP, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

ŘIDIČ - UNIE Pracoviště: Olomoucká č.p. 15, Hlubočky. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. vyučen, nutný ŘP sk. C + E, nutná praxe min. 2 roky, schopnost domluvit česky, anglicky nebo německy. Uvedená mzda je včetně diet. Prvotní kontakt možný POUZE po ...
J.M.I.T. a.s. Hlubočky, Inzerováno včera

Řidič MKD Pracoviště: Olomoucká č.p. 15, Hlubočky. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. vyučen, nutný ŘP sk. C + E. Uvedená mzda je včetně diet. Prvotní kontakt možný POUZE po předchozí domluvě! Volné místo řidič mkd pro lokalitu Hlubočky.