Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Bílovecká 10, Ostrava - Svinov

V případě zájmu se dostavte osobně nebo pište na e-mail. Volat můžete od 8.00 do 12.00 hod.

Pracovní doba:
Po 13.30 - 16.45
Út 6.30 - 8.30, 13.30 - 16.45
St 13.30 - 16.45
Čt 13.30 - 16.45
Pá 6.30 - 8.30, 13.30 - 16.30

Nabízíme:
Stravování ve školní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pomocný/á kuchař/ka Požadavek: Školní č.p. 164, Uničov. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. ZŠ, vyučení v oboru kuchař výhodou, praxe vítána. Prac. doba: PO - PÁ od 6:00 - 14:30 hod. Pracovní poměr na dobu určitou. Hrubá mzda od 16.000 Kč + os. ohodnocení po ...
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov Uničov, Inzerováno včera

Automechanik Pracoviště: Náves Svobody č.p. 6/10, Olomouc. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vyučení v oboru (možno i vyučení v oboru autoelektrikář nebo opravář zemědělských strojů), ŘP sk. B výhodou. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo ...
PLYNOMONT spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Pizzař/ka Pracoviště: ČSA č.p. 125/9, Šternberk. Prov. doba: PO - ČT 10:00 - 22:00 hod., PA - SO 10:00 - 24:00 hod., NE 11:00 - 21:00 hod. Osobní kontakt je možný na adrese pracoviště. Volné místo pizzař/ka pro lokalitu Šternberk.
Blossom Respect s.r.o. Šternberk, Inzerováno včera