Uklidator.cz, s.r.o.

Uklízeč/ka v domácnostech

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek

V případě zájmu pište na e-mail.

Náplň práce:
Úklid v domácnostech, žehlení, umývání oken a jiné...

Úvazek: 10-40 hod./týdně.
Volné místo uklízeč/ka v domácnostech pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeč/ka v domácnostech

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Uklidator.cz, s.r.o.
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Knyblová
E-mail: Lenka Knyblová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Uklidator.cz, s.r.o.