Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní

Pracovní místo ( Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: základní znalost práce s PC, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: praní vyrobených dílů mezi jednotlivými operacemi dle kontrolní návodky, odvoz třísek od strojů, jejich odstředění od olejů, péče o svěřená strojní zařízení, čištění olejových van
Nabízíme: práce na HPP ve stabilní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Pracoviště: Rohatecká 242, 696 02 Ratíškovice. Šití na jednojehlovém šicím stroji. Kontakt na tel. 602 594 455. Volné místo švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech pro lokalitu Ratíškovice.
Radim Klimeš Ratíškovice, Inzerováno včera

Vývojový pracovníci - elektro Požadavky: vzdělání VŠ, obor elektro, znalost AJ slovem i písmem výhodou, znalost vyhlášky 50 (§ 6), ŘP sk. B Popis práce: vývoj HW (analogové, digitální obvody), kreslení schémat, návrhy DPS (Eagle, Pads, Mentor, Graphies), tvorba SW v jazyce ...
European Data Project s.r.o. Komořany, Inzerováno včera

PROCESNÍ INŽENÝR · Optimalizace linek a pracovišť, uspořádání pracoviště, štíhlý layout · Redukce nákladů ve všech podnikových procesech (lean production) · Analýza a měření práce, stanovení objektivní ...
KOVONA SYSTEM, a.s. Český Těšín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit