Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní

Pracovní místo ( Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: základní znalost práce s PC, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: praní vyrobených dílů mezi jednotlivými operacemi dle kontrolní návodky, odvoz třísek od strojů, jejich odstředění od olejů, péče o svěřená strojní zařízení, čištění olejových van
Nabízíme: práce na HPP ve stabilní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR Máš zkušenosti z výrobní společnosti? Láká Tě vidina práce na nových projektech, možnost rozhodovat v zásadních věcech a vést tým pracovníků? Máme pro Tebe nabídku - PROCESNÍ INŽENÝR!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

OBSLUHA SMALTOVACÍ LINKY 100,-Kč/h HLEDÁME PRACOVNÍKY NA OBSLUHU SMALTOVACÍ LINKY PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ Do výroby varné techniky 11 km od Olomouce hledáme lidi. Smlouva zatím do 31.12.2017.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor - seřizovač Operátor-Seřizovač (doba neurčitá) 18-22 000 Kč Brno Požadavky - praxe ve čtení technické dokumentace - podmínkou - zkušenosti s měřením alespoň digitálním posuvným měřidlem, lépe i mikrometrem - ochota pracovat ve směnném provozu (3 směny) - ...
Adecco Brno Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit