Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní

Pracovní místo ( Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: základní znalost práce s PC, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: praní vyrobených dílů mezi jednotlivými operacemi dle kontrolní návodky, odvoz třísek od strojů, jejich odstředění od olejů, péče o svěřená strojní zařízení, čištění olejových van
Nabízíme: práce na HPP ve stabilní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Lektor/ka jazykové školy LEKTOR/KA JAZYKOVÉ ŠKOLY Nástup možný ihned. Hledáme kreativního lektora angličtiny /nebo němčiny POŽADUJEME: vynikající znalost angličtiny/ němčiny, kreativita schopnost dlouhodobě motivovat studenta, pozitivní a komunikativní osobnost, vysoká ...
Trend Language Solutions s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Ostraha prodejen Požadavky: příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme! Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku! Volné místo ...
Bohemia Marten Plus s.r.o. Otrokovice, Inzerováno včera

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Zakázková výroba atypického nábytku. Samostatnost, pečlivost, vysoké prac. nasazení, vhodné i pro absolventy. Volné místo truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech pro lokalitu Uherský Brod.
B.D.I. spol. s r.o. Uherský Brod, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit