Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní

Pracovní místo ( Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: základní znalost práce s PC, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: praní vyrobených dílů mezi jednotlivými operacemi dle kontrolní návodky, odvoz třísek od strojů, jejich odstředění od olejů, péče o svěřená strojní zařízení, čištění olejových van
Nabízíme: práce na HPP ve stabilní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Strážný/ná z.:18.1.2017, a.:21.3.2017. Informace o pracovním místě: společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný na pracoviště (průmyslový objekt) do Mošnova. Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové ...
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. Mošnov, Inzerováno včera

VEDOUCÍ ÚDRŽBY/FACILITY MANAGER Zajímavá pracovní příležiost na šumperku:
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Obchodní referent/ka z.: 15.3.2017, a.: 21.3.2017. POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: řízení a spolupráce při realizaci obchodních zakázek, příprava podkladů k zakázkám, analýza trhu, péče o zákazníky, cenové nabídky, reprezentace společnosti na jednáních s obchodními ...
JOB AIR Technic a.s. Mošnov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit