Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní

Pracovní místo ( Pracovník třískového hospodářství, mezioperační praní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: základní znalost práce s PC, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: praní vyrobených dílů mezi jednotlivými operacemi dle kontrolní návodky, odvoz třísek od strojů, jejich odstředění od olejů, péče o svěřená strojní zařízení, čištění olejových van
Nabízíme: práce na HPP ve stabilní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

VÝROBNÍ PRACOVNÍK/CE - OTROKOVICE Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti v OTROKOVICÍCH. Nabízíme hned několik pracovních pozic na výběr.
Grafton Recruitment s.r.o. Otrokovice, Plný úvazek, Inzerováno včera

PRACOVNÍCI V MONTÁŽI Strukturovaný životopis zašlete prosím na email: kariera@wuh-group.com nebo na adresu Windmöller & Hölscher Machinery k.s.., Eva Kurfürstová, Háj 357, 798 12 Kralice na Hané. Co očekáváme od úspěšného kandidáta? SOU technického směru. Orientaci ve ...
Windmöller & Hölscher Machinery k.s. Kralice na Hané, Inzerováno před 2 dny

OPERÁTOŘI BAREVNY – textilní průmysl (1601002) OPERÁTOŘI BAREVNY – textilní průmysl, Prostějov (1601002) Přijmeme OPERÁTORY VÝROBY do textilního průmyslu. Ukážeme Vám provoz. Jste spolehliví, zodpovědní a manuálně zruční? Máte SOU nebo SŠ? Neváhejte a volejte na tel: 773 447 447, případně ...
GASL CZ s.r.o. Prostějov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit