Pracovníci úklidu sněhu

Pracovní místo ( Pracovníci úklidu sněhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Brumov
Úklid sněhu a posyp určeného místa
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost
Volné místo pracovníci úklidu sněhu pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPTOMETRISTA A11 25/4/2017 ranní směny, možný i poloviční úvazek kontakt - osobně - viz výše Volné místo optometrista pro lokalitu Frýdek-Místek.
Oční optika Stavinohová s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

manipulace s materiálem Práce vhodná spíše pro muže (fyzická náročnost) Místo výkonu práce ve Velké nad Veličkou. Výhodou: průkaz VZV, jeřábnický a vazačský. Není podmínkou. Volné místo manipulace s materiálem pro lokalitu Velká nad Veličkou.
KORDÁRNA Plus a.s. Velká nad Veličkou, Inzerováno včera

Účetní všeobecní Pracoviště: Blatnice pod Sv. Antonínkem. Samostatné komplexní zpracovávání účetnictví: kontrola dokladů, likvidace faktur, vystavování faktur, účtování pokladních dokladů, vedení skladové evidence, vedení banky, provádění plateb, zpracování účetní ...
VÍNO BLATEL, a.s. Blatnice pod Svatým Antonínkem, Inzerováno včera