DELTA servis, s.r.o.

Pracovníci úklidu sněhu

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Brumov
Úklid sněhu a posyp určeného místa
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost
Volné místo pracovníci úklidu sněhu pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci úklidu sněhu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DELTA servis, s.r.o.
Město: Zlín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Prokešová Karolína
E-mail: Ing. Prokešová Karolína
Telefon: +420 778 080 832

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DELTA servis, s.r.o.