Pracovníci úklidu sněhu

Pracovní místo ( Pracovníci úklidu sněhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Brumov
Úklid sněhu a posyp určeného místa
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost
Volné místo pracovníci úklidu sněhu pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kuchař/ka Místo výkonu práce: tř. Svobody 27, Olomouc. Sháníme kuchaře pro provozovnu rychlého občerstvení se zaměřením na indická jídla. Požadujeme: znalost autentické indické kuchyně, vegetariánské i nevegetariánské, a jejích receptur, zkušenosti v českém ...
Shobha Food & Services, s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Stavební elektromontér Pracoviště: Dlouhá č.p. 562/22, Olomouc. Místo výkonu práce: v oblasti Moravy, příp. Prahy. Nástup možný po dohodě. Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 6 - spolehlivost a ...
GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Stavební instalatér Místo výkonu práce: Olomoucký kraj, příp. Praha. Nástup možný po dohodě. Požadujeme: - vyučení v oboru instalatér - spolehlivost a odpovědnost - praxe v oboru výhodou - čistý trestní rejstřík Nabízíme: - práci ve stabilní a perspektivní ...