Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kurátor archeologické sbírky

Pracovní místo ( Kurátor archeologické sbírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
správa archeologické sbírky
občasná práce v terénu
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání s orientací na historii (preferován obor archeologie)
práce na PC - znalost Windows Office
iniciativa, komunikativnost, trestní bezúhonnost
znalost německého jazyka vítána
Nabízíme:
plný pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Brusič - povrchová úprava kovů Vzdělání je možno nahradit praxí. Volné místo brusič - povrchová úprava kovů pro lokalitu Kladno.
ROMTES Service a.s. Kladno, Inzerováno včera

Učitel/ka pro 2. stupeň ZŠ Nutnost splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona č. 561/2004 Sb.ve znění pozdějších předpisů, možnost doplnění kvalifikace v průběhu pracovního poměru (aprobace nerozhoduje, výhodou je ČJ, NJ, TV), speciální pedagogika nutná (možnost ...
DDŠ, SVP, ZŠ a ŠJ Dobřichovice Slaný, Inzerováno včera

Učitel / učitelka ČJ a výpočetní techniky Podmínka pro přijetí: splnění kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb., zaslání CV a motivačního dopisu na e-mail: zivotopis@sosasoukladno.cz. Volné místo učitel / učitelka čj a výpočetní techniky pro lokalitu Kladno.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353 Kladno, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit