MORAVSKOSLEZSKÉ VÝTAHY spol. s r.o.

REVIZNÍ TECHNIK/ČKA VÝTAHŮ - S VYSÍLÁNÍM NA SLOVENSKO

Odeslat

Pracovní náplň
Revizní technik výtahů dle platné legislativy (spojit se s p. Lukášem Kačerem - tel. 00421 948 424 340 a požádat ho o zaslání informací).
Mzda od 22000kč nebo 800Euro a výše.
Výkon práce s vysíláním na Slovensko!
Životopisy zasílat na email: wilkova@msvytahy.cz
Aktualizace: 4.11.2016
Volné místo revizní technik/čka výtahů - s vysíláním na slovensko pro lokalitu Dolní Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REVIZNÍ TECHNIK/ČKA VÝTAHŮ - S VYSÍLÁNÍM NA SLOVENSKO

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: MORAVSKOSLEZSKÉ VÝTAHY spol. s r.o.
Ulice: Hájecká 630
Město: Dolní Benešov
PSČ: 747 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Wilková
E-mail: Wilková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MORAVSKOSLEZSKÉ VÝTAHY spol. s r.o.