Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník rozvážkové pizzerie

Pracovní místo ( Pracovník rozvážkové pizzerie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Univerzitní č.p. 283/2, Olomouc. Prac. poměr na dobu určitou.
Pojďte se stát číslem 1 v rozvozu pizzy společně s námi.
Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení a ochotu dále se vzdělávat
- příjemné vystupování k zákazníkům
- flexibilitu
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- ŘP sk. B s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRACOVNÍCI ÚKLIDU (vyhrazeno pro OZP) Vyhrazeno pro OZP Praxe v úklidu výhodou. Možnost příspěvku na dopravu. Směnnost - ranní 6:00-12:00, odpolední 12:00-18:00. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@cmba.cz Pracoviště: Třinec Volné místo pracovníci úklidu (vyhrazeno pro ozp) pro ...
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Třinec, Inzerováno včera

VÝROBCI A ZPRACOVATELÉ POTRAVIN A PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI Místo výkonu práce: Živnostenská č.p. 858, 561 51 Letohrad V případě zájmu kontaktujte telefonicky paní Lorencovou na č. 461 611 357 (8 - 16 h) Volné místo výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci pro lokalitu Letohrad.
T&T - trade Holding s.r.o. Letohrad, Inzerováno včera

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI SPECIALISTÉ V OBLASTI PÉČE A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ A16 a:8/12/2017 (VHODNÉ I PRO OZP) Odborné sociální poradenství - práce spočívá v přímém poskytování služeb klientům se zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioři). HPP na dobu určitou s možností prodloužení vždy o 1 rok. Nabízíme ...
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky Frýdek-Místek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit