Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník rozvážkové pizzerie

Pracovní místo ( Pracovník rozvážkové pizzerie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Univerzitní č.p. 283/2, Olomouc. Prac. poměr na dobu určitou.
Pojďte se stát číslem 1 v rozvozu pizzy společně s námi.
Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení a ochotu dále se vzdělávat
- příjemné vystupování k zákazníkům
- flexibilitu
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- ŘP sk. B s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Administrativní pracovníci do výroby - místo je vytvořeno pro OZP ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI DO VÝROBY - místo je vytvořeno pro OZP Směnnost: jednosměnný nebo dvousměnný provoz. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený 25 hod./týd. První kontakt: telefonicky 608 717 596, e-mailem: activecolour@seznam.cz nebo osobně ov. ...
Active Colour s.r.o. Vsetín, Inzerováno včera

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Pracoviště: nám. Krále Jiřího č.p. 361, 679 72 Kunštát na Moravě. Praxe v šití na průmyslových šicích strojích minim. 1 rok. Volné místo švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech pro lokalitu Kunštát.
KING STYLE s.r.o. Kunštát, Inzerováno včera

Pracovníci přímé oblužné péče do Domu pokojného stáří PRACOVNÍCI PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE DO DOMU POKOJNÉHO STÁŘÍ Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, kurz pracovníka v sociálních službách (možnost získat při práci), práce na PC výhodou, dobrý vztah ke starým lidem, spolehlivost. Nabízíme: dobrý kolektiv, ...
Charita Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit