Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník rozvážkové pizzerie

Pracovní místo ( Pracovník rozvážkové pizzerie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Univerzitní č.p. 283/2, Olomouc. Prac. poměr na dobu určitou.
Pojďte se stát číslem 1 v rozvozu pizzy společně s námi.
Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení a ochotu dále se vzdělávat
- příjemné vystupování k zákazníkům
- flexibilitu
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- ŘP sk. B s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pracovníci přímé oblužné péče do Domu pokojného stáří PRACOVNÍCI PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE DO DOMU POKOJNÉHO STÁŘÍ Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, kurz pracovníka v sociálních službách (možnost získat při práci), práce na PC výhodou, dobrý vztah ke starým lidem, spolehlivost. Nabízíme: dobrý kolektiv, ...
Charita sv. Rodiny Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov, Inzerováno včera

Provozní elektrikář z: 28.12.2016,a:19.10.2017.Místo výkonu: Vítkovská 391/29, 742 35 Odry Požadavky na vhodného kandidáta :SŠ nebo SOU obor elektro, odborná způsobilost dle Vyhl. 50/1978 Sb., odborná způsobilost na VN výhodou, praxe v provozní elektroúdržbě ve výrobní ...
Semperflex Optimit s.r.o. Odry, Inzerováno včera

VÝROBCI A ZPRACOVATELÉ POTRAVIN A PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI Místo výkonu práce: Živnostenská č.p. 858, 561 51 Letohrad V případě zájmu kontaktujte telefonicky paní Lorencovou na č. 461 611 357 (8 - 16 h) Volné místo výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci pro lokalitu Letohrad.
T&T - trade Holding s.r.o. Letohrad, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit