MoliMex Ingtrade s.r.o.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Olomouc.
Požadavky: zkušenosti a praxe podmínkou, řidičský průkaz sk. B, C výhodou.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 17:00 hod. nebo mailem.
Volné místo zedník pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: MoliMex Ingtrade s.r.o.
Město: Olomouc

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Mann
E-mail: Pavel Mann
Telefon: +420 736 618 463

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MoliMex Ingtrade s.r.o.