Stavební tesař

Pracovní místo ( Stavební tesař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: celá ČR. Nástup: leden 2017.
Požadavky: vzděl. vyučen v oboru tesař, praxe výhodou, práce po celé ČR.
Kontakt POUZE telefonicky nebo na email: dip.olomoucatseznam.cz.
Volné místo stavební tesař pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

Dělník výstavby budov z:30.3.2017, a: 22.5.2017, .Místo výkonu práce Česká č.p. 699, 742 45 Fulnek 1.Požadované vzdělání základní nebo výuční list. Vyučení v oboru klempíř, pokrývač, tesař, zedník, kominík výhodou, nikoli podmínkou. Jde i o práci ve výškách na ...
Jan Kozák Fulnek, Inzerováno včera

TESAŘ/KA Podmínkou vyučení v oboru tesař. Výhodou řidičský průkaz sk. B. Praxe není nutná - práce vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku Kontakt: Pavel Dominik, tel.č. 728 052 047 Volné místo tesař/ka ...
STŘECHY PRODO s.r.o. Dolní Benešov, Inzerováno včera

TESAŘ (CIZ) A11 (CIZ) 19/5/2017 Požadujeme: praxi min. 2 roky; řidičský průkaz sk. B podmínkou. Výhody: příplatky za práci přesčas (So- 50%, Ne - 100%, státní svátky - 100%) Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Možnost zapůjčení ...
Fachstav, s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 4 dny