Stavební tesař

Pracovní místo ( Stavební tesař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: celá ČR. Nástup: leden 2017.
Požadavky: vzděl. vyučen v oboru tesař, praxe výhodou, práce po celé ČR.
Kontakt POUZE telefonicky nebo na email: dip.olomoucatseznam.cz.
Volné místo stavební tesař pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

Tesaři Výše platu dle dohody. První kontakt: telefonicky od 9-15hod. ov.21.2.18 Volné místo tesaři pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Martin Strkáč Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Stavební tesař Místo výkonu práce: Olomouc. Požadovaná kvalifikace: - vyučen v oboru - praxe min. 3 roky - spolehlivost a zručnost - řidičský průkaz skupiny B - orientovat se ve stavebních výkresech Náplň práce: - práce na vyzdívkách průmyslových pecí, ...
TEPLOTECHNA DIS s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Tesař - klempíř Pracoviště: Svolinského č.p. 135/77, Lošov. Podmínky přijetí: - odborná (prokazatelná) praxe minimálně 10 let - čistý trestní rejstřík - ochota pracovat i mimo Olomoucký kraj Ohodnocení: 95 Kč/hod. + osobní ohodnocení dle výkonu. Kontakt POUZE ...
AH MORAVA stavební společnost s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny