Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Recepční - pokladní

Pracovní místo ( Recepční - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Univerzita Palackého v Olomouci, fakulta tělesné kultury, Aplikační centrum BALUO, Třída Míru 117, Olomouc - Neředín (konečná zastávka tram 2 a 7).
Požadavky: příjemné vystupování, ochota a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností; znalost anglického jazyka na komunikativní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

RECEPČNÍ DENNÍ /DPP/ C04 (DPP) 21/4/2017 směny 06 - 19 hod. (střídání) Kontakt - telefonicky, e-mailem a domluvit si osobní jednání. Volné místo recepční denní /dpp/ pro lokalitu Ostravice.
HOTEL ODRA s.r.o. Ostravice, Inzerováno před 3 dny

RECEPČNÍ NOČNÍ /DPP/ C04 (DPP) 21/4/2017 jen noční směny - PO-PÁ (19 - 03 hod.), zdravotní stav bez omezení, možnost a zdravotní předpoklady pro práci v noci Kontakt - telefonicky, e-mailem a domluvit si osobní jednání Volné místo recepční noční /dpp/ pro lokalitu ...
HOTEL ODRA s.r.o. Ostravice, Inzerováno před 3 dny

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/NICE, RECEPČNÍ MÍSTO VÝKONU PRÁCE: IVECO Vysoké Mýto, Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto POŽADUJEME: - čistý trestní rejstřík - znalost anglického jazyka výhodou u pozice recepční - samostatnost, spolehlivost NABÍZÍME: nástup ihned, na ...
SECURITAS ČR s.r.o. Vysoké Mýto, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit