Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič sk. B

Pracovní místo ( Řidič sk. B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: U stadionu č.p. 1205/10, Olomouc. Nástup možný ihned. Vyhrazeno pro OZP.
Požadavky: ŘP sk. B, aktivní zkušený řidič, maximální spolehlivost!
Náplň práce: jedná se o převozy vozidel v rámci ČR (Praha, Brno, Šumperk).
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo řidič ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Manipulační dělníci - řidiči VZV MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - ŘIDIČI VZV Nástup možný ihned. Jedná se o nepřetržitý provoz, nebo třísměnný provoz PO - PÁ POŽADUJEME: ŘP na VZV, praxe na stejné pozici NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s výrobky a materiálem ve výrobních prostorách Zaměstnanec ...
CIE METAL CZ, s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Řidiči odtahového vozidla ŘIDIČI ODTAHOVÉHO VOZIDLA Nástup možný ihned. Požadujeme: praxi v oboru, řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty Nabízíme: možnost prodloužení DPČ První kontakt: telefonicky Po-Pá od 7:00-15:00hod. na čísle 606 712 639, ...
PARTR spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Řidiči nákladího vozidla ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA Požadujeme: řidičský průkaz sk. B,C - rozvoz zásilek První kontakt: osobně na pracovišti, telefonicky v době 8 - 16 h. na čísle: 725 780 091 ov. 24.7.2017 Volné místo řidiči nákladího vozidla pro lokalitu Jablůnka.
Ludmila Zahradníková Jablůnka, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit