REKOS stavební společnost, spol. s r.o.

Řidič sk. C + E + profesní průkaz

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Olomouc a místa zakázek. Prac. doba 7:00 - 15:30 hod.
Požadvky: praxe, ŘP sk. C+E, profesní průkaz.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.
Volné místo řidič sk. c + e + profesní průkaz pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič sk. C + E + profesní průkaz

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: REKOS stavební společnost, spol. s r.o.
Město: Olomouc

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Lavrenčíková
Telefon: +420 774 782 200

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REKOS stavební společnost, spol. s r.o.