Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zámečník

Pracovní místo ( Zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Olomouc a místa zakázek.
Požadujeme praxi, svářečský průkaz a znalost čtení ve výkresové dokumentaci, samostatnost.
Pracovní poměr na dobu určitou.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.
Volné místo zámečník pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Údržbář NÁPLŇ PRÁCE: běžné údržbářské, zámečnické, zednické a elektrikářské práce POŽADAVKY: ŘP sk. B NABÍZÍME: mobilní telefon, notebook, možnost využití služebního auta, stravenky KONTAKT: e-mailem Volné místo údržbář pro lokalitu Kunčina.
SUNFIN PRAHA s.r.o. Kunčina, Inzerováno před 3 dny

STROJNÍ ZÁMEČNÍK MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kögel, s.r.o., U Dvořiska č.p. 1219, 565 01 Choceň 1 POŽADUJEME: - trestní bezúhonnost - dobrý zdravotní stav - zdravotní způsobilost pro práci v noci, pro práci ve 3 směnném nebo nepřetržitém režimu - manuální zručnost - ...
Asistent Group s.r.o. Choceň, Inzerováno před 3 dny

Mistr výroby svařenců Pracoviště: Nádražní č.p. 106, Červenka. Nástup možný ihned. Požadujeme praxi 5 let na pozici mistra + 5 let praxe zámečníka, výuční list v oboru strojírenství nebo montáže ocelových konstrukcí, maturita výhodou. Dobrou znalost výkresů a práce na ...
HOPAX s.r.o. Červenka, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit