Recepční

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Znalost práce na PC
Základní znalost AJ (příjem a přepojování hovorů)
Organizační schopnosti
Snaha učit se nové věci
Příjemné vystupování

Hlavní činnosti:
Obsluha centrální vjezdové brány a centrální telefonní linky
Evidence návštěv a subdodavatelů vjíždějících do areálu
Obsluha kamerového systému (zaučíme)
Příjem a evidence pošty (zaučíme)

Nabízíme:
Příjemné moderní pracovní prostředí
Závodní stravování
25 dní dovolené
Benefitní systém a další výhody

Pracovní poměr: HPP, zkušební doba 3 měsíce, pracovní smlouva na dobu určitou. V případě rychlého zapracování, aktivního a svědomitého přístupu k plnění úkolů možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Pracovní doba: 7-15 h

Nástupní mzda: 14 000 Kč (po zkušební době možnost až 20% bonusu)
Pracoviště: Stráž pod Ralskem, Pod Vinicí 87 (administrativní budova MEGA a.s.)
Pozice vhodná i pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby znevýhodněné, bezbariérový přístup (vhodné i pro vozíčkáře)

Nástup: možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis na adresu: MEGA a.s., personální odd., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem nebo e-mailem na adresu karolina.noskova@mega.cz.
Více informací Vám poskytneme na čísle 487 888 155. Kontaktní osoba: Karolína Nosková
Informace o společnosti: www.mega.cz
Volné místo recepční pro lokalitu Stráž pod Ralskem.