Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Konstruktér

Pracovní místo ( Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tratec - CS, s.r.o., Brtnická 57, Velký Šenov - Malý Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání nebo e-mailem.
Požadujeme:
-SŠ/VŠ technického směru,
-Minimální 2-letá praxe v programu Inventor a zkušenosti s ohýbanými plechy, svařování plechů,
-Zkušenosti z ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE Máte praxi v konstrukci plastových dílů? Chcete profesní růst, pracovat na vývojovýh projektech, vyhodnocovat zkoušky prototypů? Nabízíme profesní uplatnění na pozici KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE Jaká bude Vaše náplň práce?
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Konstruktéři - technologové Místo výkonu práce: U přejezdu č.p. 342 Debř 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: 602372122, e-mail: homolka@elastomery.eu nebo osobně Kreslení složitých dílů, sestav a jejich zavedení do výroby. Volné místo konstruktéři - ...
BH form spol. s r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 4 dny

Konstruktér nárazových zkoušek nové trhy - Zajišťování vývoje karoserie z pohledu nárazových zkoušek - Vypracovávání konstrukční dokumentace - Navrhování konstrukčních řešení -Provádění konstrukce dílů - IS CAD, IS ICEM Požadujeme VŠ vzdělání, NJ nebo AJ - hovorová úroveň Volné místo ...
ŠKODA AUTO a.s. Dalovice, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit