TRATEC - CS, s. r. o.

Konstruktér

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tratec - CS, s.r.o., Brtnická 57, Velký Šenov - Malý Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání nebo e-mailem.
Požadujeme:
-SŠ/VŠ technického směru,
-Minimální 2-letá praxe v programu Inventor a zkušenosti s ohýbanými plechy, svařování plechů,
-Zkušenosti z konstrukce ocelových konstrukcí ( svařovaní jäckelových konstrukcí, svařence trubek),
-Výhodou znalost konstrukcí kolejových vozidel,
-Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost,
-Anglický nebo německý jazyk výhodou,

Náplň práce:
-Sběr dat a informací k zadaným konstrukčním pracím v organizaci,
-Specifikace nestandardních dílů a služeb,
-Zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu,
-Zhotovení výkresové dokumentace výrobních a kontrolních přípravků a spec. kalibrů,
-Aktualizace výkresové dokumentace zhotovené v organizaci,
-Předání výkresové dokumentace k přezkoumání technologovi,
-Předání výkresové dokumentace správci výkresové dokumentace,
-Správa a aktualizace výkresové databáze v PC,

Nabízíme:
-Participaci na vývoji nových produktů,
-Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
-Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
-Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
-Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
-Školení zaměstnanců,
-Závodní stravování,
-Příspěvek na stravování,
-Příspěvek na penzijní připojištění.
Volné místo konstruktér pro lokalitu Velký Šenov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Konstruktér

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: TRATEC - CS, s. r. o.
Ulice: Brtnická 57
Město: Velký Šenov
PSČ: 407 78

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Diessnerová
E-mail: Marie Diessnerová
Telefon: +420 412 315 419

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRATEC - CS, s. r. o.