Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Konstruktér

Pracovní místo ( Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tratec - CS, s.r.o., Brtnická 57, Velký Šenov - Malý Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání nebo e-mailem.
Požadujeme:
-SŠ/VŠ technického směru,
-Minimální 2-letá praxe v programu Inventor a zkušenosti s ohýbanými plechy, svařování plechů,
-Zkušenosti z ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

KONSTRUKTÉR/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? - zpracování návrhu řešení úkolu - tvorba výkresové dokumentace na základě vypracovaného 3D modelu - detailní návrh konstrukce 3D - ověření funkčnosti řešení - změny ve výrobní dokumentaci a její evidence JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO ...
MICONEX s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

STAVEBNÍ TECHNIK KONSTRUKTÉR Volné místo pro stavební technik konstruktér lokalitu Liberec.
B A U M I s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

KONSTRUKTÉR - mechaniky Požadujeme: SŠ nebo VŠ strojírenského směru (ČVÚT nebo TUL v Liberci). Praxe v systémech CREO, popřípadě SOLIDWORKS výhodou. Znalost AJ nebo NJ - výhodou. Praxe v oboru výhodou. Vhodné pro absolventy VŠ - nabízíme zaučení. Místo výkonu práce: B. ...
AKTIVIT, spol. s r.o. Nový Bor, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit