Vedoucí skladu nařezávárny

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Vedoucí skladu nařezávárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57, 407 78 Velký Šenov.
Kontakt: telefonicky, e-mailem
Požadujeme:
o Středoškolské vzdělání - strojní obor, případně vyučení v oboru a min. 2 roky praxe
o Praxe ve vedení podobné agendy výhodou
o Dobrá znalost práce na PC - MS Office
o Samostatnost a spolehlivost
o Organizační schopnosti

Nabízíme:
o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
o Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
o Školení zaměstnanců
o Závodní stravování
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na penzijní připojištění

Náplň práce:
o Příjem dodávek materiálu
o Vizuální kvantitativní kontrolu dávek
o Zaznamenání výsledku kontroly na dodací list
o Identifikaci materiálu, uložení a ochranu materiálu na skladě
o Předání materiálu ke kvalitativní kontrole
o Vydávání materiálu podle schválených požadavků stanoveným pracovníkům
o Zpracování odpisu materiálu v PC, zápis připravenosti materiálu
o Udržování min. skladových zásob
o Hodnocení dodavatelů
o Správnost inventarizace materiálu ve skladě
o Předání požadavku pro objednání materiálu
Volné místo vedoucí skladu nařezávárny pro lokalitu Velký Šenov.