Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Uklizeč/ka

Pracovní místo ( Uklizeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: uklizeč/ka
Dvě směny: 6:00 - 14:00, 10:00 - 18:00 hod
Požadujeme:
- vzdělání - min. výuční list
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B výhodou
Nabízíme:
- práci v jednosměnném, případně dvousměnném pracovním režimu
- zaměstnanecké benefity
- možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Přijímací technik > přijímání zakázek na opravy > komunikace se zákazníky > tvorba nabídek a rozpočtů > Pracovní doba pondělí - pátek > dvousměnný provoz: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00
TRADIMEX PRAHA s.r.o. Příbram, Vestec u Prahy, Plný úvazek, Inzerováno dnes

ZPRACOVATEL MASA KZAM 7411 Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., 5. května 112, Klatovy Práce v chladu, nutný dobrý zdravotní stav Osobní kontakt pro účely testu trhu práce možný 9.10.2017 mezi 10 - 11 hodin na adrese pracoviště. Volné místo zpracovatel masa ...
LIBERIUS s.r.o. Klatovy, Inzerováno včera

Tavič Kam poslat: Sedlářová Jana, tel.: 378132505, 734642337, e-mail: jana.sedlarova@pilsensteel.cz Požadujeme: vzdělání min. ZŠ, zaškolíme Výhodou: SOU s výučním listem, jeřábnický a vazačský průkaz, praxe 3 roky na obdobné pozici Popis práce: ...
PILSEN STEEL s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit