Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Uklizeč/ka

Pracovní místo ( Uklizeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: uklizeč/ka
Dvě směny: 6:00 - 14:00, 10:00 - 18:00 hod
Požadujeme:
- vzdělání - min. výuční list
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B výhodou
Nabízíme:
- práci v jednosměnném, případně dvousměnném pracovním režimu
- zaměstnanecké benefity
- možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Číšník / servírka Horský hotel v Krkonoších přijme číšníka/servírku na hpp. Obsluha hotelových hostů a hostů hojně navštěvované restaurace, která je vyhlášeným turistickým cílem.
HAST spol. s r.o. Příbram, Černý Důl, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Dělníci / dělnice do výroby Jedná se o balení a vybalování zboží a jeho kontrolu v reklamní výrobě. Volné místo dělníci / dělnice do výroby pro lokalitu Libušín.
SPEED PRESS Plus a.s. Libušín, Inzerováno před 3 dny

Skladník- úředník, expedient Přijímací pracoviště, kontaktní osoba Miroslav Bednář tel. 731163628, strukturovaný životopis zasílat na e-mail synacova@obzor-plzen.cz, event. na adresu Obzor, výrobní družstvo, Plzeň, personální oddělení, Hřbitovní 19, 312 55 Plzeň Požadujeme: ...
OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň Plzeň, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit