Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Uklizeč/ka

Pracovní místo ( Uklizeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: uklizeč/ka
Dvě směny: 6:00 - 14:00, 10:00 - 18:00 hod
Požadujeme:
- vzdělání - min. výuční list
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B výhodou
Nabízíme:
- práci v jednosměnném, případně dvousměnném pracovním režimu
- zaměstnanecké benefity
- možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Ruční baliči Místo pracoviště: - U Parku 207, Dobřejovice, Praha-východ Prvotní kontakt: - Osobně: Ke Krči 556/46, Praha 4 Po - So Od 9.00 do 11.00 hod. Upřesňující údaje: - Práce v chladném prostředí - Dle § 89 Volné místo ruční baliči pro lokalitu ...
M.P.M.- A družstvo Dobřejovice, Inzerováno dnes

DĚLNÍK/CE V ZEMĚDĚLSTVÍ - OŠETŘOVATEL/KA DOJNIC Směny: 14:00 - 22:30 hod., 2:00 - 11:30 hod. Praxe v oboru výhodou, plat 16 000,- Kč + prémiová složka Podnikové stravování, 25 dní dovolené Volné místo dělník/ce v zemědělství - ošetřovatel/ka dojnic pro lokalitu Malý Bor.
AGROSPOL, Malý Bor a.s. Malý Bor, Inzerováno dnes

Regional Financial Controller EE Požadujeme: - VŠ vzdělání ekonomického směru - prokazatelnou praxi na obdobné regionální pozici v oblasti financí/controllingu v zahraniční automotive společnosti - prokazatelnou praxi v řízení většího týmu na regionální úrovni - silnou, proaktivní ...
HP-Pelzer s.r.o. Plzeň, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit