Oblastní nemocnice Příbram, a.s. Uklizeč/ka

Uklizeč/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: uklizeč/ka
Dvě směny: 6:00 - 14:00, 10:00 - 18:00 hod
Požadujeme:
- vzdělání - min. výuční list
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B výhodou
Nabízíme:
- práci v jednosměnném, případně dvousměnném pracovním režimu
- zaměstnanecké benefity
- možnost ubytování
- možnost vyhrazeného parkování v areálu nemocnice
Zaměstnanecké výhody:
1 týden řádné dovolené navíc, úhrada jednoho dne náhlé zdravotní indispozice za rok, závodní stravování + příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, přednostní zdravotní péče v rámci ONP, a.s., slevy na vybrané rehabilitační služby a zdravotní výkony, cvičení pod vedením fyzioterapeutky zdarma a další
Nástup od 9.1.2017. Mzda: 11 000,- Kč
Kontakt:Kučerová Květuše, tel.: 318 641 161, 318 641 134,
Místo výkonu práce:Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Gen. R. Tesaříka č.p. 80, Příbram I
Volné místo uklizeč/ka pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklizeč/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Ulice: Gen. R. Tesaříka 80
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Květuše Kučerová
E-mail: Květuše Kučerová
Telefon: +420 318 641 161

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oblastní nemocnice Příbram, a.s.