Uklízeči

Pracovní místo ( Uklízeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jednosměnný provoz, práce i SO+NE.
Volné místo uklízeči pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Asistent(ka) marketingu Firma EMAK přijme zaměstnance na zkrácený úvazek na pozici asistent marketingových prací. Jde o práci na zkrácený pracovní úvazek v kanceláři ve Zlíně. - komunikace se zákazníky - tvorba PPC kampaní - průběžné vyhodnocování a kontrola běžících ...
EMAK Zlín, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

SMĚNOVÝ MISTR | Jihlava Jste mistr se zkušenostmi z výrobní společnosti a hledáte nové uplatnění? Pak je tady Vaše příležitost. Jsme nadnárodní výrobní společnost. Nejsme automotive, ale prostředí naší výroby je moderní a čisté. Určitě nestojíme na jednom místě, ale ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

MZDOVÁ ÚČETNÍ s praxí | Jihlava Výrobní společnost v Jihlavě rozšiřuje svůj tým o pozici mzdové účetní. Pokud máte s vedením mezd zkušenosti, rádi se s Vámi potkáme osobně. Máte možnost získat práci v nadnárodní společnosti, která nestojí na jednom místě, ale stále směřuje ...