Uklízeči

Pracovní místo ( Uklízeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jednosměnný provoz, práce i SO+NE.
Volné místo uklízeči pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZKUŠENÝ PERSONALISTA s AJ Jste komunikativní, energický člověk s organizačním talentem?Máte zkušenosti s komplexní personalistikou ve výrobní společnosti?Nevadí Vám exekutiva a větší porce administrativy?Domluvíte se anglicky? CHCETE SE DÁLE ROZVÍJET VE ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

DL Trenér - DL trenér zajišťuje zaškolování nových pracovníků - Podílí se na přeškolení stávajících zaměstnanců - Postupuje dle platných procedur, dodržuje bezpečnost práce, operativně zadané úkoly od vedoucího - spolupracuje s týmem vzdělávání, vedoucím ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno před 2 dny

WOC operátor - interní zprávy o stavu zakázek - fyzická kontrola jednotek v procesu - dohledávání nenalezených jednotek - balení a opravování důležitých zakázek - spolupráce s různými týmy Volné místo woc operátor pro lokalitu Kutná Hora.