Psychiatrická nemocnice Jihlava

Uklízeči

Odeslat

Pracovní náplň
Jednosměnný provoz, práce i SO+NE.
Volné místo uklízeči pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeči

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Obchod, prodej a nákup, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Psychiatrická nemocnice Jihlava
Ulice: Brněnská 455
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohuslava Jarošová
E-mail: Bohuslava Jarošová
Telefon: +420 567 552 188

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Psychiatrická nemocnice Jihlava