Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra s akreditací

Pracovní místo ( Zdravotní sestra s akreditací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: přesnost, ochota, kreativita, vhodné i pro pracujíci důchodce
Místo výkonu práce: Vidim1, 277 21 Liběchov
Kontakt: PhDr. Hrubeš telefonicky 9:00-17:00, e-mailem, osobní schůzka po telefonické domluvě
Volné místo zdravotní sestra s akreditací pro lokalitu Vidim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Finanční účetní - super benefity Účetnictví a menší tým? Uplatnění němčiny? Nástup ihned? Pokud jsou toto atributy Vaší další pracovní výzvy, neváhejte a ozvěte se nám! Na pozici finanční účetní budete zodpovídat za:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) MV: FN, Šrobárova č.p. 1150/50, 100 00 Praha 10 Kontakt: Bc. Blanka Voláková Puškáčová, DiS., MBA Zájem o pracovníky z EU Volné místo zdravotničtí asistenti (praktické sestry) pro lokalitu Praha.
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Praha, Inzerováno před 2 dny

ZDRAVOTNÍ SESTRA BEZ REGISTRACE Nestátní zdravotnické zařízení MEDICA SEVER s.r.o. hledá do ordinací praktického lékaře pro dospělé v Kladně a Praze kandidáty na pozici zdravotní sestra bez registrace. Požadujeme: středoškolské vzdělání, schopnost samostatného rozhodování, ...
MEDICA SEVER s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit