Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra s akreditací

Pracovní místo ( Zdravotní sestra s akreditací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: přesnost, ochota, kreativita, vhodné i pro pracujíci důchodce
Místo výkonu práce: Vidim1, 277 21 Liběchov
Kontakt: PhDr. Hrubeš telefonicky 9:00-17:00, e-mailem, osobní schůzka po telefonické domluvě
Volné místo zdravotní sestra s akreditací pro lokalitu Vidim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PRACOVNÍK OSTRAHY možnost práce na plný nebo i na zkrácený úvazek, plat dle směn a úvazku, pouze pro osoby zdravotně postižené (ID), hlásit se předem telefonicky na tel. 739 572 354 nebo 733 117 317 Volné místo pracovník ostrahy pro lokalitu Liberec.
AZservices CZ s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

KONSTRUKTÉR Náplň práce: - Navrhování nových produktů a jejich součástí - Vytváření a zpracování výrobní dokumentace v rámci nových projektů - Příprava, úpravy a údržba technické dokumentace stávajících výrobků, znalost LN Infor výhodou ...
BUSCH VÝROBA CZ s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

ŠVADLENA, ŠIČKA plat v úkole, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, vyučení nebo praxe v oboru, osobní schůzky dle předchozí domluvy v době Po a Pá 8.30 -13.00 h. Volné místo švadlena, šička pro lokalitu Liberec.
OSAPO, s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit