Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra s akreditací

Pracovní místo ( Zdravotní sestra s akreditací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: přesnost, ochota, kreativita, vhodné i pro pracujíci důchodce
Místo výkonu práce: Vidim1, 277 21 Liběchov
Kontakt: PhDr. Hrubeš telefonicky 9:00-17:00, e-mailem, osobní schůzka po telefonické domluvě
Volné místo zdravotní sestra s akreditací pro lokalitu Vidim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

VÝDEJ JÍDEL - EXPEDIENT/KA, POKLADNÍ V KANTÝNĚ - JABLONEC NAD NISOU CHARAKTERISTIKA: zajišťuje provoz pokladny doplňkového prodeje, příprava a výdej jídel, dodržuje hygienické a bezpečnostní směrnice, v případě potřeby provádí i ostatní práce spojené s bezproblémovým chodem menz, úklidové práce. DOVEDNOSTI: platný ...
Technická univerzita v Liberci Liberec, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ - BRIGÁDA JABLONEC NAD NISOU CHARAKTERISTIKA: Výroba teplých jídel, vaří a odpovídá za uvařené porce jídel jemu určené k vaření – minutková kuchyně, provádí běžný úklid pracovních ploch, nástrojů a náčiní, dodržuje hygienické a bezpečnostní předpisy. DOVEDNOSTI: chuť pracovat a ...
Technická univerzita v Liberci Liberec, Inzerováno včera

POMOCNÝ PRACOVNÍK VE STRAVOVÁNÍ - EXPEDIENT/KA STRAVY, ÚKLID CHARAKTERISTIKA: pomocné a úklidové práce pro Menzu Harcov, Liberec: příprava a výdej jídel, provádí běžný úklid pracovních ploch, nástrojů a náčiní, mytí bílého a černého nádobí vč. kuchyňských strojů a příslušenství, obsluha mycích strojů, v ...
Technická univerzita v Liberci Liberec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit