LIPNO SERVIS s.r.o.

Vedoucí rezervací v lyžařské škole

Odeslat

Pracovní náplň
Vedoucí rezervací v lyžařské škole - vzdělání střední i vyšší, možno i absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Pracovní poměr na dobu určitou od ledna konce března s možností prodloužení na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 22.000,-- - 32.000,-- Kč hrubého. Požadované znalosti: komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, práce s PC. Náplní práce je organizace přepážky a týmu rezervací, prodej lyžařské nebo snowboardové výuky za přepážkou pro návštěvníky Lipenska. Požadujeme: Časovou flexibilitu, komunikativní znalost AJ nebo NJ, znalost holandštiny výhodou, komunikativnost, příjemné vystupování, stoprocentní spolehlivost. Nabízíme: Zajímavou práci v příjemném prostředí lyžařského areálu, ubytování a stravování za zvýhodněných podmínek. možnost dlouhodobé spolupráce - celoročně, výhody spojené s dalšími provozy (skipas pro vlastní použití, vstup do aquaworldu...). Telefon a email: +420 725 110 730, jan.nohava@lipnoservis.cz , kontaktní osoba Jan Nohava.
Volné místo vedoucí rezervací v lyžařské škole pro lokalitu Lipno nad Vltavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí rezervací v lyžařské škole

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: LIPNO SERVIS s.r.o.
Ulice: 307
Město: Lipno nad Vltavou
PSČ: 382 78

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Nohava
E-mail: Jan Nohava
Telefon: +420 725 110 730

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIPNO SERVIS s.r.o.