Všeobecné sestry s osvědčením

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Urbanova 852/26, 697 01 Kyjov. Nabízíme místo zdravotní sestry v zubní ambulanci v Kyjově na HPP. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pestrou práci a v případě úspěšné spolupráce dobré finanční ohodnocení. Nástup možný od března 2017. Více info na petrovaa.olaatgmail.com
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Svářeč v ochranné atmosféře MÍSTO VÝKONU: Dvořisko č.p. 1219, 565 01 Choceň 1 POŽADUJEME: výbornou znalost a praxi ve sváření metodou MAG, dobrou orientaci ve strojírenských výkresech, dobrý zdravotní stav Volné místo svářeč v ochranné atmosféře pro lokalitu Choceň.
Kögel, s.r.o. Choceň, Inzerováno včera

řidič mezinárodní dopravy sk. C řidič sk.C,nákladní automobil do 12tun,mezinárodní doprava, požadujeme řid.průkaz C+profesní průkaz,digitální karta do tachografu, spolehlivost,časovou flexibilitu. Nabízíme zázemí malé rodinné firmy,solidní jednání,včasné výplaty kontakt tel. Volné ...
Jan Novotný - AUTODOPRAVA Bechyně, Inzerováno včera

řidič nákladního automobilu ŘP C - (E výhodou), profesní průkaz + kartu do digitálního tachografu (finanční kompenzace při nutnosti pořízení samozřejmostí) jedná se o rozvoz zboží potravinářského zaměření, každý den se řidič vrací do depa (spí doma) 5 týdnů dovolená, penzijní ...
AGF Food Logistics, a.s. Planá nad Lužnicí, Inzerováno včera