Všeobecné sestry s osvědčením

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Urbanova 852/26, 697 01 Kyjov. Nabízíme místo zdravotní sestry v zubní ambulanci v Kyjově na HPP. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pestrou práci a v případě úspěšné spolupráce dobré finanční ohodnocení. Nástup možný od března 2017. Více info na petrovaa.olaatgmail.com
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pomocníci svářeče Místo pracoviště: - VSK a.s. - Kolín - Polepy 235, 280 02 Kolín Prvotní kontakt: - Tel: 606 684 092 Po - Pá Od 6.00 do 15.00 hod. - E-mail: halova@vskolin.cz - Osobně: po předchozí telefonické domluvě Upřesňující údaje: - základní kurz na ...
Výstavba sítí Kolín a.s. Polepy, Inzerováno včera

Kontrolor kvality Požadujeme: min. 18 let Dobrý zrak (brýle nejsou překážkou), pečlivost a manuální zručnost - Spolehlivost- Ochotu pracovat ve směnném provozu, časovou, pracovitost, samostatnost, řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou (možnost využívání ...
ReVa Czech s.r.o. Ovčáry, Inzerováno včera

Uklízeč/ka Požadujeme: zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost, empatie Výhodou: kurz pracovníka v sociálních službách Kontakt e-mailem. Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Kouřim.
G-HELP o.p.s. Kouřim, Inzerováno včera