Všeobecné sestry s osvědčením

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Urbanova 852/26, 697 01 Kyjov. Nabízíme místo zdravotní sestry v zubní ambulanci v Kyjově na HPP. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pestrou práci a v případě úspěšné spolupráce dobré finanční ohodnocení. Nástup možný od března 2017. Více info na petrovaa.olaatgmail.com
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

VYKONAVATEL/KA SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast Morava Jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, soupisů movitých věcí, vymáhání pohledávek.
Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor Kyjov, Morava, Plný úvazek, Inzerováno dnes

recepční ve stomatologické ordinaci Požadujeme: - znalost NJ a AJ komunikativně; práce na PC; ŘP sk. B; spolehlivost; pečlivost; aktivní přístup k práci; příjemné vystupování; výhodou absolvovaný kurz zubní instrumentářky; - pracovní poměr na dobu určitou 2 roky; - příspěvek na ...
DENS caninus, s.r.o. Slavonice, Inzerováno včera

Senior C++ Software Engineer - Brno Are you a C++ developer with excellent skills, knowledge and experience? Would you like to accept a change and join a new team of software engineers in a well-established international company? Would you be willing to take over the responsibility ...
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera