MUDr. Zdeněk Horák

Všeobecné sestry s osvědčením

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Urbanova 852/26, 697 01 Kyjov. Nabízíme místo zdravotní sestry v zubní ambulanci v Kyjově na HPP. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pestrou práci a v případě úspěšné spolupráce dobré finanční ohodnocení. Nástup možný od března 2017. Více info na petrovaa.ola@gmail.com
Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Kyjov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecné sestry s osvědčením

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MUDr. Zdeněk Horák
Ulice: Urbanova 852
Město: Kyjov
PSČ: 697 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Olga Petrová
E-mail: Olga Petrová
Telefon: +420 732 532 476

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr. Zdeněk Horák