Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

zdravotní sestra

Pracovní místo ( zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: předem telefonicky domluvit schůzku.
Zdravotní sestra - řidičský průkaz sk.B + aktivní řízení, základní znalost práce s PC, zkušenosti s odběry krve a biologického materiálu. Pracovní doba: 6.30 - 15.00, 7.00 - 15.30, 8.00 - 16.30 hod.
Ke mzdě profesní příplatky, výkonnostní prémie, 13. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Svářeč - sestavování rámů dveří - dvousměnný provoz - na základě technického výkresu sestavit hliníkový rám (chladící zařízení v supermarketech apod.) - profily budete mít připravené , upnete na svařovací stůl a v určených místech rám svaříte- sváry jsou o délce cca 50 mm
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pracovník úklidu - prac. Přečáply Pracoviště: Přečaply č.p. 64, Údlice. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Údlice, Inzerováno před 2 dny

SEKVENČNÍ POŠÍVÁNÍ VOLANTŮ Pracoviště: Karlovarská č.p. 522, Žlutice. Manuální zručnost. Nejlépe bez zdravotních omezení. Práce na PP nebo DPP. Kontakt: předem telefonicky. Volné místo sekvenční pošívání volantů pro lokalitu Žlutice.
TENEBRIS s.r.o. Žlutice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit